Вхід на сайт «Імперіал Тобакко» в УкраїніWelcome to “Imperial Tobacco Ukraine” websiteВход на сайт «Империал Тобакко» в Украине

Як виробник тютюнових виробів, який несе відповідальність за поширення інформації про свої продукти, ми адресуємо цей сайт виключно повнолітнім користувачам.As a manufacturer of tobacco products, we are responsible for the dissemination of information about our Company and our products and therefore, this site is only available for adult users.Как производитель табачных изделий, который несет ответственность за распространение информации о своих продуктах, мы адресуем этот сайт исключительно совершеннолетним пользователям.

Введіть, будь ласка, свою дату народження: Please enter your date of birth:Введите, пожалуйста, свою дату рождения:

Я підтверджую, що мені виповнилося 18 років.I certify that I am at least 18 years old.Я подтверждаю, что мне исполнилось 18 лет.
УвійтиVerify ageВойти


Бренди - Davidoff, West, Parker&Simpson, R1, Прима

Davidoff Cigarettes

Міжнародний бренд Davidoff Cigarettes створений для справжніх шанувальників елегантного та витонченого стилю. Творець бренду Зіно Давідофф, який, до речі, був родом з Києва, все життя слідував принципу створення тільки найкращого для найбільшої насолоди. Davidoff Cigarettes і зараз слідує цьому підходу, об’єднавши багаторічні традиції, сучасний стиль та доступну розкіш у сигаретах найвищої класу. Поєднуючи елітні сорти тютюну, високоякісні сигаретні матеріали та сучасний дизайн пачки, сигарети Davidoff є втіленням досконалості в кожній деталі.

Бренд представлений в усіх сучасних форматах: лінії Davidoff Premium Line, Davidoff Superslims, Davidoff Black&White та інновація Davidoff Up, що дивує дорослих курців при кожній нагоді завядки новому способу відкриття пачки.

West

Динамічний і яскравий бренд, який завжди рухається на зустріч сучасності, створений для тих, хто цінує якість і новаторство за правдиву ціну.

West - широковідомий міжднародний бренд, що займає друге місце в портфелі Imperial Tobacco Group за обсягами світових продажів. Вперше West з’явився в Німеччині в 1981 році, а сьогодні представлений в 94 країнах, користуючись особливою популярністю в Центральній та Східній Європі.

В Україні West представлений в сучасних форматах - King Size Superslims (West Fusion) і Queen Size (West Compact).

West завжди пропонує прогресивні рішення - особливістю West Fusion є унікальний вугільний фільтр, який забезпечує м’який і насичений смак, а West Compact – це перші сигарети даного формату в середньо ціновому сегменті.

R1

R1 - піонер в сегменті (1/0,1). В 2000-му році марка відкрила в Україні сегменти сигарет з мінімальним вмістом смол і нікотину та мульти-фільтрів.
R1 залишається єдиним представником сегмента „One”, що дає відчуття насиченого смаку, завдяки інноваційній системі фільтрації, винайденої і запатентованої в Німеччині.
Сім'я R1 представлена практично в усіх сучасних форматах.


Style

Style - міжнародна марка сигарет середньоцінового сегменту в сучасному супертонкому форматі. З'явившись на українському ринку в 2006-му році, Style сьогодні є другою найпопулярнішою маркою маркою сигарет у форматі Superslims. Нещодавно бренд Style представив ринку нову пропозицію Style Diamond.

Прима

«Прима» - легендарна українська марка сигарет, історія якої налічує понад півстоліття. Розпочавши виробництво в 1947 році на Київській тютюновій фабриці, вона пройшла шлях від звичайної цигарки до сигарети в її сучасному вигляді, освоюючи нові технології та формати.
Сьогодні «Прима» є найбільшою бренд-сім’єю на українському ринку. Кожна 7-а сигарета, продана в Україні, - це «Прима». Сімейство включає такі марки як «Прима Люкс», «Прима Срібна», «Прима Оптима», «Прима 83», «Прима Класична».

Прима Люкс

«Прима Люкс» - українська марка сигарет, яка складає гідну конкуренцію міжнародним сигаретним брендам. Марка була запущена на ринок в 1998 році, ставши першими сигаретами в Україні, які виготовлялися за технологією American Blend.
Серед особливостей сигарет «Прима Люкс» - насичений смак та преміальний вугільний фільтр з повітряною камерою.
Сьогодні «Прима Люкс» - це 12 версій сигарет в різних форматах і смаках. У квітні 2011 року лінійка поповнилася новинкою в супертонкому форматі "Прима Люкс Superslims".

Ставши успішною українською маркою, «Прима Люкс» також знайшла своїх споживачів і за межами України: сигарети експортуються в Азербайджан і Молдову.

Прима Срібна

«Прима Срібна» - перші сигарети «Прима» з фільтром, випуск яких був налагоджений в 1996 році. Це - сигарети з класичним смаком, який залишається стабільним вже багато років. Сьогодні «Прима Срібна» є одним з найбільш успішних представників родини «Прима» і входить в ТОП-5 українських марок сигарет.

Прима Оптима

Запущена в 1999 році, «Прима Оптима» сьогодні є однією з найбільш популярних марок низього цінового сегменту. Це досягається завдяки стабільно високій якості продукту та оптимальній ціні.