Бренди - Davidoff, West, Parker&Simpson, Прима

Davidoff Cigarettes

Міжнародний бренд Davidoff Cigarettes створений для справжніх шанувальників елегантного та витонченого стилю. Творець бренду Зіно Давідофф, який, до речі, був родом з Києва, все життя слідував принципу створення тільки найкращого для найбільшої насолоди. Davidoff Cigarettes і зараз слідує цьому підходу, об’єднавши багаторічні традиції, сучасний стиль та доступну розкіш у сигаретах найвищої класу. Поєднуючи елітні сорти тютюну, високоякісні сигаретні матеріали та сучасний дизайн пачки, сигарети Davidoff є втіленням досконалості в кожній деталі.

Бренд представлений в усіх сучасних форматах: лінії Davidoff Premium Line, Davidoff Superslims, Davidoff Black&White, Davidoff Boudoir та інновація 2016-го року Davidoff Up, що дивує дорослих курців при кожній нагоді завядки новому способу відкриття пачки.

West

Динамічний і яскравий бренд, який завжди рухається на зустріч сучасності, створений для тих, хто цінує якість і новаторство за правдиву ціну.

West - широковідомий міжднародний бренд, що займає друге місце в портфелі Imperial Tobacco Group за обсягами світових продажів. Вперше West з’явився в Німеччині в 1981 році, а сьогодні представлений в 94 країнах, користуючись особливою популярністю в Центральній та Східній Європі.

В Україні West представлений в сучасних форматах - King Size Superslims (West Fusion) і Queen Size (West Compact).

West завжди пропонує прогресивні рішення - особливістю West Fusion є унікальний вугільний фільтр, який забезпечує м’який і насичений смак, а West Compact – це перші сигарети даного формату в середньо ціновому сегменті.

Parker & Simpson

Новинка 2013 року Parker & Simpson – сучасний європейський бренд за доступною ціною, який щороку набуває все більшої популярності серед українських курців. На сьогодні ринкова частка сигарет Parker & Simpson вже сягає майже 2% ринку  (за даними AC Nielsen).

Бренд представлений в традиційному форматі King Size та сучасному компактному форматі Queen Size.

Прима

«Прима» - легендарна українська марка сигарет, історія якої налічує понад півстоліття. Розпочавши виробництво в 1947 році на Київській тютюновій фабриці, вона пройшла шлях від звичайної цигарки до сигарети в її сучасному вигляді, освоюючи нові технології та формати.
Сьогодні «Прима» є найбільшою бренд-сім’єю на українському ринку. Кожна 7-а сигарета, продана в Україні, - це «Прима». Сімейство включає такі марки як «Прима Люкс», «Прима Срібна», «Прима Оптима», «Прима 83», «Прима Класична».

Прима Люкс

«Прима Люкс» - українська марка сигарет, яка складає гідну конкуренцію міжнародним сигаретним брендам. Марка була запущена на ринок в 1998 році, ставши першими сигаретами в Україні, які виготовлялися за технологією American Blend.
Серед особливостей сигарет «Прима Люкс» - насичений смак та преміальний вугільний фільтр з повітряною камерою.
Сьогодні «Прима Люкс» - це 12 версій сигарет в різних форматах і смаках. У квітні 2011 року лінійка поповнилася новинкою в супертонкому форматі "Прима Люкс Superslims".

Ставши успішною українською маркою, «Прима Люкс» також знайшла своїх споживачів і за межами України: сигарети експортуються в Азербайджан і Молдову.

Прима Срібна

«Прима Срібна» - перші сигарети «Прима» з фільтром, випуск яких був налагоджений в 1996 році. Це - сигарети з класичним смаком, який залишається стабільним вже багато років. Сьогодні «Прима Срібна» є одним з найбільш успішних представників родини «Прима» і входить в ТОП-5 українських марок сигарет.

Прима Оптима

Запущена в 1999 році, «Прима Оптима» сьогодні є однією з найбільш популярних марок низього цінового сегменту. Це досягається завдяки стабільно високій якості продукту та оптимальній ціні.

Актуально