Керівництво /
Керівництво - Владислав Лабазов

Владислав Лабазов, директор зі збуту 

Владислав Лабазов приступив до виконання обов'язків директора зі збуту «Імперіал Тобако Юкрейн» в лютому 2014 року.  Владислав має великий досвід у сфері продажів тютюнових виробів, присвятивши цьому ринку понад 15 років.

Свою кар'єру в компанії «Імперіал Тобако Юкрейн» розпочав у квітні 2000 року в якості керівника зовнішньої служби в м. Харкові, і вже через два роки став регіональним тренером з продажів. У 2004 році Владислав вже як регіональний менеджер з продажів відповідав за Дніпропетровський регіон. Як результат успішної роботи і демонстрації хороших показників продажів в жовтні 2005 року він був призначений директором з продажу в Південному дивізіоні.

У 2007 році Владислав Лабазов очолив регіональний дивізіон «Центр» і  впродовж 6 років відповідав за збут сигарет в Київській, Чернігівській, Житомирській, Полтавській, Сумській, Черкаській областях. За цей період команда Владислава істотно посилила ринкові позиції компанії в регіоні.

Кар'єру в сфері продажів Владислав почав в 1995 році в компанії «Coca-Cola» з посади торгового представника, де за 4 роки виріс до територіального менеджера з продажів в Харківському регіоні.

У 1993 році закінчив Харківський автодорожний університет за фахом «Інженер-механік». У період з 1997 по 2012 рр. пан Лабазов закінчив низку освітніх програм з менеджменту, продажів, управління змінами та лідерства.

Актуально