Керівництво /
Керівництво - Олег Стрекаль

Олег Стрекаль, директор з корпоративних питань 

Олег Стрекаль почав свою роботу в компанії «Імперіал Тобако Юкрейн» у вересні 2013 року, очоливши департамент корпоративних питань компанії.

До кола його відповідальності входять питання, пов’язані з захистом інтересів компанії у зовнішньому середовищі, управління репутацією компанії, розвиток діалогу і співпраця з органами державної влади, засобами масової інформації, галузевими асоціаціями й громадськими об’єднаннями.

Олег Стрекаль має досвід управління корпоративними питаннями та зв’язками з громадськістю у різних індустріях. До того, як приєднатися до Imperial Tobacco, Олег працював на провідних ролях у низці міжнародних компаній, серед яких «МакДональдз Україна», «Крафт Фудз Україна», «AES Україна», «Amway Україна». Перебуваючи на державній службі, Олег працював прес-секретарем Міністра закордонних справ України.

Олег закінчив Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Журналістика», а також отримав ступінь Ph.D. з політології в Університеті Гессена у Німеччині.

Актуально