Керівництво /
Керівництво - Тетяна Субачева

Тетяна Субачева, директор з управління персоналом Тетяна Субачева

Тетяна Субачева розпочала роботу Директором з управління персоналом «Імперіал Тобако Юкрейн» у 1997 році.

За 14 років роботи в компанії Тетяна Субачева реалізувала ряд стратегічних проектів в сфері управління персоналом Imperial Tobacco в Україні. Під її керівництвом була побудована системна робота з персоналом в усіх напрямках: підбір та адаптація, навчання і розвиток, оплата праці та пільги, мотивація і стимулювання, формування корпоративної культури, внутрішні комунікації та ін.

До роботи в Imperial Tobacco Тетяна Субачева пройшла шлях від оператора автоматичної лінії Київського заводу побутової хімії до начальника сектора зовнішньоекономічних зв'язків ВО «Укрпобутхім». В період з 1989-90 рр. була одним із засновників першого в Україні підприємства з іноземною інвестицією "С.К. Джонсон Київ", а в 1990 році стала керівником однієї із перших в Україні служби Human Resourses. Тетяна Субачева впродовж семи років обіймала посаду Директора з персоналу компанії "С.К. Джонсон Київ".

Тетяна Субачева отримала диплом Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. У 1993 році отримала бізнес-освіту в університеті Duke (США),  в 1995 році завершила курс "Euro Executive Program" у бізнес-школі INSEAD (Франція).

Тетяна Субачаева є почесним членом міжнародного об'єднання професіоналів «International Who's Who of Professionals», учасником HR-клубу FMCG-компаній м. Києва.

Актуально