ITG в Україні

Imperial Tobacco в Україні - компанії ПзІІ «Імперіал Тобако Юкрейн» і АТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» - частина міжнародної компанії Imperial Brands.

В Україні Imperial Tobacco є одним з лідерів тютюнового ринку, займаючи 17% частки ринку (за даними AC Nielsen за грудень 2016 р.).

Портфель брендів Imperial Tobacco в Україні охоплює всі існуючі на ринку сигаретні формати і цінові сегменти. Компанія виробляє і представляє на вітчизняному ринку міжнародні сигаретні бренди Davidoff, Style, R1, West, Parker & Simpson, а також сильні локальні марки «Прима Люкс», «Прима Оптима», «Прима Срібна», «Прима Класична», «Столичні» та інші. При цьому сім'я брендів «Прима» є лідером українського тютюнового ринку, займаючи частку понад 10% (за даними AC Nielsen за 2016 р.).

Компанія має своє виробництво в Україні - Київську тютюнову фабрику, яка випускає продукцію для внутрішнього ринку, а також на експорт (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Молдова, Монголія, Ліван, ОАЕ, США, Узбекистан, Камбоджа).

Обсяг виробництва в 2016 році склав 14,5 млрд. сигарет. Загальна чисельність персоналу - близько 700 осіб.

Підприємства «Імперіал Тобакко» є одним з найбільших платників податків в Україні. У 2016 році підприємтсва перерахували до бюджетів всіх рівнів податків на загальну суму понад 6,27 млрд. гривень, в тому числі акцизний податок 5,3 млрд. гривень.

Інформація для потенційних партнерів