Корпоративна культура

Ми пишаємося тим, що ми розвинена глобальна компанія, яка підтримує дружню робочу атмосферу. Цей підхід був закладений ще при заснуванні Imperial Tobacco у 18-му столітті, коли компанія була сімейним бізнесом.

У нас працюють лояльні і високо мотивовані співробітники, і ми приділяємо велике значення підтримці високих етичних стандартів у всіх аспектах нашої бізнес діяльності. Ми також продовжуємо виступати за свободу вибору дорослої людини отримувати задоволення від куріння.

Успіх нашої компанії - це не тільки наші продукти і ринки, а й наші люди. У нас працює близько 38 000 співробітників. Ми піклуємося про них і цінуємо їх за індивідуальність і відмінності, за їх порядність і наполегливу працю. Наша культура грунтується на заохоченні та підтримці інновацій, а також на винагороді за досягнення.

 Корпоративний девіз компанії "Bring it On!" ("Досягай!") в повній мірі відображає те, що в нашій компанії працюють цілеспрямовані люди з високим рівнем мотивації, залученості, серед яких панує командних дух, а компанія зі свого боку робить все можливе для їх розвитку та  професіонального успіху .  

Ми активно сприяємо розвитку наших співробітників, як на персональному рівні, так і на командному. Ми прагнемо підтримувати атмосферу співпраці в компанії, обмінюючись інформацією та ресурсами. У нашій компанії ми заохочуємо в співробітниках незалежність і персональну відповідальність - індивідуальні рішення мають значення, оскільки вони відіграють ключову роль у нашому майбутньому успіху.

Imperial Tobacco career