Історії успіху /
Історії успіху - Любов Березова

Любов Березова, координатор центрального відділу управління якістю Central Quality Management (м. Гамбург, Німеччина)

Любов, які нові горизонти відкрила для вас робота в центральному відділі якості?

Сьогодні в зоні моєї відповідальності знаходяться п’ять фабрик регіону «Східна Європа» та фабрики, що випускають інші тютюнові продукти (ОТР). Щодо сигаретної продукції, то тут все знайоме і що особливо важливо, дуже добрі відносини з колегами, а ось інші тютюнові продукти – абсолютна нова категорія для мене, яку я з великою зацікавленістю вивчаю. Зараз в зоні моєї відповідальності знаходяться чотири фабрики в Європі, плюс компанія співпрацює ще з кількома контрактними підприємствами. Снус - порівняно новий продукт, для виробництва якого використовується абсолютно інша технологія підготовки тютюну. Дуже багато уваги приділяється мікробіології, тому що готовий продукт має дуже високу вологу. Ви не повірите, але при вході в цех, ти повинен вимити руки і обробити їх спиртом, настільки серйозні вимоги до якості та безпеки продукту.

Який проект з тих, що зараз у вас в роботі, ви б назвали найцікавішим?

Напевно, найцікавішим є саме той проект, що пов’язаний із продуктом снус. Цей новий продукт останнім часом стрімко набирає популярність, і обсяги його виробництва надзвичайно ростуть. За останні 10 років фабрика збільшила своє виробництво в декілька десятків разів. На старті роботи фабрики у Скруфі були розроблені стандарти якості, каталог дефектів зовнішнього вигляду продукту, але на сьогоднішній день вони вже не є такими досконалими і потребують перегляду та доопрацювання. Як ви знаєте минулого року було створено новий каталог дефектів якості зовнішнього виду для сигаретної продукції. Він був складений на основі даних дослідження думки споживачів, які дефекти вони вважають найбільш критичними та недопустимими. Аналогічне дослідження було зроблене і щодо снус. І на основірезультатів дослідження ми зараз працюємо над каталогом дефектів зовнішнього вигляду.

Як швидко ви адаптувалися до нової роботи, нового колективу?

Найскладнішою, напевно, була не стільки адаптація до нової роботи, скільки до чужого міста. До того ж, на старті я була там одна, без сім’ї. Було досить нелегко, але пережилось, перестроїлось. Щодо офісу, то своїх колег я знаю дуже давно, стосунки були налагоджені вже багато років, тож жодного бар’єру не було. Дуже хороший та привітний прийом вони мені влаштували, з квітами, з викладеними буквами «Люба» на столі.
Звичайно, багато зусиль від мене вимагає новий напрямок ОТП – багато нової інформації, нових для мене людей. З цими колегами на фабриках я ніколи не зустрічалась, потрохи налагоджуємо стосунки. Цього року достатньо напружений графік відряджень – потрібно об’їхати всі фабрики, познайомитися з людьми, процесами, стандартами та особливостями продуктів. Попереду фабрики в Голландії та Ірландії, що виробляють продукти категорії MYO, RYO. І я радію цьому, адже все нове завжди цікаво.