Робота в компанії

Imperial Tobacco - успішна міжнародна компанія, яка сфокусована на розвитку та ефективній бізнес діяльності. Це - компанія, в якій цілеспрямовані, розумні і незалежні люди можуть зробити успішну кар'єру.

Ми шукаємо захоплених і націлених на досягнення співробітників, які готові зростати і розвиватися разом з компанією. Ми цінуємо підприємницьке мислення, ми робимо правильні висновки з наших помилок, радіємо нашим успіхам і приділяємо особливу увагу персональній відповідальності.

Масштаби нашої компанії і наше прагнення до розвитку означають, що ми можемо запропонувати значні можливості для зростання кожного співробітника.

Ми заохочуємо наших співробітників удосконалювати професійні якості та навички, необхідні для їхньої роботи. Ми підтримуємо їх у цьому через надання можливостей навчання та участі в різних тренінгових програмах, спрямованих на ефективне управління нашими брендами і нашою діяльністю.

Ми пропонуємо нашим співробітником безліч унікальних можливостей для роботи на різних ринках компанії по всьому світу - від Європи і Америки до Африки, Азії і Австралазії.

Для того, щоб залучати і утримувати кращих співробітників, ми пропонуємо гарну винагороду, можливості та підтримку в побудові блискучої кар'єри. Наша політика і підхід - це визнання й винагорода за досягнення.

Запрошуємо вас більше дізнатися про роботу в нашій компанії від співробітників Imperial Tobacco в Україні в розділі «Інтерв'ю з працівниками».

Imperial Tobacco career