Інтерв’ю зі співробітниками /
Інтерв’ю зі співробітником Катерина Бедностіна

Катерина Бедностіна, інженер з якості

- Коли і як ви почали роботу в компанії?

- Я прийшла працювати на Київську тютюнову фабрику в листопаді 2001 року. За освітою я економіст легкої промисловості, але в процесі навчання у ВНЗ зрозуміла, що мені подобається технологія виробництва. Закінчивши університет з відзнакою, я вирішила шукати роботу, пов'язану з виробничим процесом. В той момент я дізналася про вакансії тютюнової фабрики у відділі управління якістю на ділянці «вхідного контроль не тютюнових матеріалів».

- Чому ви зробили вибір на користь нашої компанії як роботодавця?

- По-перше, тютюнова фабрика - престижне підприємство з іноземними інвестиціями, високими зарплатами і хорошим ставленням до молодих спеціалістів. За другою освітою я філолог англійської мови, а отже з іноземною мовою проблем не було. По-друге, у мене з'являлася можливість працювати безпосередньо на виробництві. І по-третє, компанія надавала можливості постійно підвищувати свою кваліфікацію і розвиватися, брати участь у міжнародних проектах.

- У 2011 році ви стали не тільки учасником міжнародного проекту Safety Pin, а також очолили нашу команду у фіналі. Розкажіть, будь ласка, про цей проект докладніше.

- Safety Pin - міжнародна корпоративна гра з питань якості, охорони здоров'я, техніки безпеки та охорони навколишнього середовища. В рамках проекту на нашій фабриці були запроваджені спеціальні лекції та практичні заняття, які проводилися без відриву від виробництва для працівників. Це допомогло сформувати у кожного учасника гри здатність бачити кожну ситуацію в цілому. Завдяки такому неординарному підходу наша команда посіла третє місце у фінальній грі у Польщі, залишивши позаду команди Великобританії, Франції, Іспанії, Туреччини, Марокко та отримала цінні призи. Як лідер команди можу сказати, що ми досягли таких результатів не тільки завдяки високій кваліфікації наших тренерів, а й завдяки згуртованості членів, взаємної підтримки, бажанням досягти  цілі і показати, що Київська фабрика Imperial Tobacco - фабрика високого рівня у всьому.

- Що вам найбільше подобається у вашій роботі?

- Як я вже згадувала, мені подобається працювати на виробництві. У мої обов'язки входить перевірка якості не тютюнових матеріалів, які згодом використовуються у виробництві виготовленні сигарет. Щодня я можу бачити результат своєї праці не тільки у вигляді звітів, графіків, цифр, але і у вигляді готової продукції високої якості.

- Найбільший виклик в роботі?
- За час роботи в компанії доводилося долати складні завдання дуже часто. Серед них були: впровадження нового програмного забезпечення (SAP, QAD), реорганізація бізнес-процесів, участь в корпоративній грі Safety Pin і т д. З усіма цими викликами допомагають впоратися моя енергія і наполегливість, а також допомога та підтримка колег.

- Яку пораду ви б дали тим, хто планує приєднатися до нашої компанії?

 - Працювати з відповідальністю, сумлінно. У доброзичливому і дружному колективі фабрики - це не складно. Своєю роботою досягати визнання у компанії Imperial Tobacco.

Робота в компанії

Листопад 2001 - квітень 2002 Контролер якості продукції
Починаючи з квітня 2002 року Інженер з якості