Інтерв’ю зі співробітниками /
Інтерв’ю зі співробітником Жанна Галкіна

Жанна Галкіна, територіальний менеджер з продажу

Як і чому ви розпочали роботу в компанії Imperial Tobacco?

Я розпочала роботу у серпні 1998 року зі створення бази торгових точок у місті Миколаєві. За три місяці успішної роботи мені запропонували постійну посаду торгового представника у штаті компанії у відділі збуту. Таким чином я стала однією з перших торгових представників - жінкою у компанії, адже тоді здебільшого торговими представники працювали чоловіки. Мені було дуже цікаво спробувати свої сили у цій сфері і така можливості відкрилась переді мною.

Що входить до кола вашої відповідальності сьогодні?

На сьогодні я відповідаю за командну роботу торгових представників у місті Миколаєві і Миколаївській області, а також у місті Херсоні і Херсонській області, контролюю виконання плану дистрибуції нашої продукції на цій території, контролюю забезпечення торгових точок продукцією і обладнанням, постійно співпрацюю з дистриб’юторами.

Що вам подобається більше всього в роботі компанії?

Компанія має добру репутацію роботодавця, спілкування з колегами відкрите та прозоре, працівники компанії мають можливість для навчання та саморозвитку.

Що вам подобається у корпоративній культурі Imperial Tobacco?

Командна робота всіх підрозділів незалежно від їх місця розташування. В компанії чітко розуміють, що досягти успіху наодинці неможливо, для успішних результатів потрібна злагоджена робота сильної команди.

Чи можете ви пригадати цікавий виклик під час роботи в компанії?

Надзвичайно цікавою для мене була робота з ключовими клієнтами, ведення переговорів та встановлення спеціального обладнання нашої компанії. Крім того, новим етапом для мене стало призначення на посаду територіального менеджера з продажу Одеського регіонального представництва.

Яку пораду ви можете дати всім, хто хоче приєднатися до компанії?

Не бійтесь труднощів, будьте сміливими і впевненими в собі і своїх можливостях.
На власному досвіді я переконалась, що сміливість та наполегливість завжди вам стане у нагоді. Компанія Imperial Tobacco є стабільною, демократичною компанією, в якій співробітники допомагають один одному.

Робота в компанії

Серпень 1998 –  грудень 2002 Торговий представник
Грудень 2002 - серпень 2005 Торговий представник з гуртової торгівлі
Серпень 2005 – лютий 2006 Торговий представник по роботі з ключовими клієнтами
Лютий 2006 – грудень 2006
Старший торговий представник