Інтерв’ю зі співробітниками /
Інтерв’ю зі співробітником Ясміна Малюга

Ясміна Малюга, менеджер з планування циклів продажу відділу торгового маркетингу

Ясміна Малюга

Чому ти вирішила приєднатися до команди Imperial Tobacco в Україні?

Я приєдналася до компанії в 2008 році, вона відкривала для мене широкі можливості для розвитку і опанування нової сфери – торгового маркетингу. Крім того, Imperial Tobacco завжди мала репутацію відповідального роботодавця, який підтримує активних та цілеспрямованих особистостей. 

Що найбільше приваблює тебе у роботі в Imperial Tobacco?

Навчання і можливості для постійного професійного вдосконалення. Компанія готова допомагати мені в отриманні кваліфікацій, необхідних для мого кар’єрного росту, а також для виконання завдань впродовж усього періоду роботи в компанії.

Розкажи про систему наставництва та обміну досвідом з колегами.

Я прийшла в компанію молодим спеціалістом з незначним досвідом роботи і одразу зрозуміла, що буду працювати у середовищі, в якому обмін знаннями та досвідом з метою допомоги іншим співробітникам досягти успіху, – це основа загальної роботи. Це завжди допомагає мені у моїй щоденній діяльності та у вирішенні складних питань, які стоять переді мною.

Чи плануєш ти будувати міжнародну кар’єру?

Звичайно, так, адже наша компанія пропонує широкі можливості з розвитку міжнародної кар’єри. Робота у різних офісах та країнах передбачає набуття цікавого досвіду – як професійного, так і особистого. Залежно від вмінь та потреб бізнесу в усьому світі, компанія пропонує  співробітникам  коротко- та довгострокові міжнародні проекти, а також можливість працювати у різних відділах та напрямках. У якій би країні ви не працювали – Канаді, Росії або Україні, – будучи частиною Imperial Tobacco, ви набираєтеся практичного досвіду та маєте можливість брати участь у найбільших проектах на міжнародних ринках. Так, на сьогодні я стала учасником нової міжнародної програми Grow East, яка відкриває переді мною можливості вивчити досвід маркетингу у східноєвропейських країнах та поділитися напрацюваннями української команди.

Як би ти коротко описала компанію Imperial Tobacco для тих, хто хотів би до неї приєднатися?

Компанія пропонує різноманітні програми та проекти з розвитку кар’єри, як на локальному, так і на міжнародних ринках. Вони відкривать настільки захоплюючі перспективи, про які навіть не мрієш на початку. Компанія надасть вам  можливість працювати разом з талановитими фахівцями з різних країн світу: ви зможете постійно підвищувати свій рівень кваліфікації та професіоналізм для досягнення нових кар'єрних висот.

Робота в компанії

Лютий 2008 – грудень 2009 Спеціаліст з торгового маркетингу
Департамент маркетингу
Грудень 2009 – Листопад 2011 Менеджер з планування циклів продажу
Департамент маркетингу
Грудень 2011- Квітень 2013 Менеджер з розвитку бізнесу по Кавказу
Травень 2013- Серпень 2014 Менеджер з розвитку бізнесу по Центральній Азії
Вересень 2014 – Травень 2015 Менеджер з розвитку торгового маркетингу (Україна та інші ринки)
Починаючи з червня 2015 Старший менеджер з активації торгових марок (Кластер Україна)