Інтерв’ю зі співробітниками /
Інтерв’ю зі співробітником Вадим Стрельчук

Вадим Стрельчук, регіональний менеджер з продажу

З чого розпочалася ваша кар’єра в компанії?

Десять років тому, вже маючи досвід роботи у сфері продажів FMCG - товарів,  я приєднався до команди  торгових представників Imperial Tobacco у Луцьку. Мені було дуже цікаво  працювати саме у тютюновій компанії, адже вона має свою специфіку (акцизи, торгові обмеження), яку я хотів опанувати. Мені подобається казати «Хто продасть тютюн, здатен продати будь–що!». Тепер і я продаю тютюн.

Чому ви вирішили взяти участь у конкурсі на посаду керівника зовнішньої служби по Західній України?

За характером я дуже активна людина, для мене важливо не зупинятися на досягнутому. Робота, як спорт, якщо хочете чогось досягнути, завжди піднімайте планку. Тому коли відкрилась нова вакансія я одразу взяв у ній участь. Робота тренером зовнішньої служби надала мені унікальний досвід, нові знання та розуміння цієї важливої функції в компанії.

З часом, працюючи тренером, я також вирішив взяти участь у конкурсі на вакансію Регіонального директора з продажу у Південному регіоні, пройшов Центр оцінки та розвитку (асесмент-центр). Це дало мені можливість об’єктивно оцінити свої сильні компетенції та сформувати план для подальшого розвитку – вивчити англійську мову і вступити до програми „Магістр бізнес-адміністрування” (МВА).  На сьогодні я вже майже два роки займаю керівну посаду – начальник Львівської філії нашої компанії.

Що вам допомагає сьогодні успішно виконувати свою роботу?

Перш за все, мій досвід роботи в компанії. Я пройшов шлях від торгового представника до керівника представництва, тривалий час працював тренером зовнішньої служби. Це допомогло мені зсередини зрозуміти процес продажу нашої продукції, я навчився правильно спілкуватися з клієнтами, колегами, підлеглими, мотивувати людей. Цей унікальний досвід допомагає мені сьогодні в роботі менеджером.

Які ваші плани з розвитку кар’єри у майбутньому?

Моя мета - продовжити розвиток кар’єри у сфері продажів на українському ринку або ж розвивати міжнародну кар’єру, обійнявши у майбутньому позицію генерального менеджера певної країни.

Яку пораду ви могли би дати колегам, які мріють побудувати кар’єру в компанії?

Якщо в тебе є мрія або бажання побудувати кар’єру в Imperial Tobacco –  рухайся вперед. Наша компанія завжди підтримає тебе на цьому шляху і надасть тобі всі можливості для цього.

Робота в компанії

Грудень 2001 –  березень 2004 Торговий представник м. Луцьк
Березень 2003 - березень 2004 Керівник зовнішньої служби (Волинь)
Березень 2004 - березень 2005 Територіальний менеджер з продажів (Закарпаття)
Березень 2005 – грудень 2009 Регіональний фахівець з розвитку зовнішньої служби (тренер) у Західному регіоні.
Грудень 2009 – грудень 2010 Регіональний менеджер з продажу, начальник філії „Дніпропетровське регіональне представництво”
Починаючи з грудня 2010 року Регіональний менеджер з продажу, начальник філії „Львівське регіональне представництво”
З жовтня 2013 року Регіональний менеджер з проджау