Алеш Струмінські призначений генеральним директором Українського Кластера

15.01.2015
Компанія Imperial Tobacco в Україні оголосила про призначення Алеша Струмніські на позицію генерального директора Українського Кластера

Алеш  замінить на цій посаді Олівер Кутца, який після майже двох років в Україні був призначений на роль генерального директора Imperial Tobacco в Росії.

Алеш Струмінські приєднався до Imperial Tobacco Group в 2002 році в якості національного менеджера по роботі з ключовими клієнтами Чеською Республіки і відповідав за збут продукції у міжнародних та локальних продуктових мережах, а також у автозаправних мережах. Крім цього він обіймав низку стратегічних та операційних функцій у Групі - Директор зі збуту у Чеській Республіці,  генеральний менеджер Imperial Tobacco в Португалії.

До переїзду в Київ Алеш працював в якості генерального директора Imperial Tobacco в регіоні “Other Iberia” - впродовж останніх чотирьох років він керував бізнесом Imperial Tobacco в Португалії, Андоррі, Гібралтарі та на Канарських островах.

Пан Струмінські має юридичну та економічну освіти. Він закінчив юридичний факультет Карлового університету в Празі , а такоє магістерську програму з економіки в університеті міста Пардубице в Чехії.

Коментуючи своє призначення, Алеш Струмінські зазначив:

"Я дійсно радий моєму призначенню на нову посаду.  Стільки чудових країн Кластера (Україна, Азербайджан, Вірменія, Грузія і Молдова), відмінна репутація команди – все це робить мою роботу надзвичайно цікавою, і я з нетерпіння чекаю на початок повноцінної роботи.

Моїми головними пріоритетами будуть досягнення бізнес-цілей ринків і органічне зростання бізнесу нашого кластера. Я хочу створити робочу атмосферу, в якій хороші результати та високий рівень залученість винагороджуються".