Фабрика «Імперіал Тобакко» прийняла Раду директорів підприємств Києва

04.07.2013
3 липня на базі тютюнової фабрики «Імперіал Тобакко» відбулося виїзне засідання Ради директорів підприємств, установ та організацій Києва.

За участю першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Анатолія Голубченка, керівників структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації та районних держадміністрацій.

До центрального офісу компанії завітали понад 80 провідних підприємців та держпосадовців, аби провести робочу нараду щодо вирішення питань соціально-економічного стану столиці, а також познайомитися з підприємством, відвідати виробництво та обговорити проблеми, які сьогодні стоять перед компанією та тютюновою галуззю в цілому.

Після відвідування виробництва гості провели нараду «Стан роботи промисловості міста Києва та напрямки співпраці влади і промисловців щодо підвищення ефективності роботи промислового комплексу у 2013 році», на якій з доповіддю про компанію виступив голова правління «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» Ніколай Пеннер.

Ніколай Пеннер, голова правління АТ «Імперіал Тобакко Продакш Україна», керуючий фабрикою:

«Нам як компанії було приємно приймати таку делегацію і показати виробничі потужності «Імперіал Тобакко» в Україні. Київська тютюнова фабрика є провідною у Групі та у регіоні «Східна Європа», і позитивні відгуки такої вимогливої аудиторії експертів як керівники промислових підприємств є підтвердженням цього»