"Імперіал Тобакко" відкрила у Голосіївському районі нову зону відпочинку та фонтан

23.10.2012


Генеральний директор "Імперіал Тобако Юкрейн" Юджин Уолш (ліворуч), Перший заступник Голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак та Голова Голосіївської райдержадміністрації Олександр Незнал відкривають нову зону відпочинку

За участі і підтримки "Імперіал Тобакко" 23 жовтня 2012 року у Голосіївському районі було відкрито нову зону відпочинку у мікрорайоні "Теремки-ІІ" та фонтан на Оріхуватському ставку у Голосіївському парку. Їх поява стала можливою завдяки компанії "Імперіал Тобакко", яка спільно з Асоціацією благодійників України здійснювала соціальну програму "Київ – наше місто", спрямовану на збереження історичної та культурної спадщини, визначних місць та об’єктів столиці.

Нова зона відпочинку у мікрорайоні "Теремки-ІІ"  має сучасне тротуарне покриття, комфортні лавки, а головне – нічне освітлення та декоративний фонтан. Компанія "Імперіал Тобакко" закупила необхідне обладнання (фонтан, ліхтарі, лавки) і профінансувала будівельно-монтажні роботи. До того ж, на добровільних засадах співробітники Голосіївської районної державної адміністрації, "Імперіал Тобакко"  спільно навели лад на території майбутньої зони відпочинку – прибрали сміття, висадили зелені насадження і власноруч виконали низку будівельних робіт.

Водяна система нового музично-світлового плавучого фонтану має 63 форсунки та 53 світлодіодні лампи. Висота центральної частини фонтану сягатиме 20 метрів.

Цього року компанія "Імперіал Тобакко" та Асоціація благодійників України уклали меморандум з Голосіївською районною державною адміністрацією про співпрацю та реалізацію соціальних ініціатив. Загальний обсяг соціальних інвестицій, спрямованих на реалізацію цих проектів, перевищив 500 тисяч гривень. При цьому необхідно відмітити, що зазначені заходи були здійснені ще до набрання чинності відповідних змін у нашому законодавстві, які заборонили тютюновим компаніям реалізацію соціальних програм.

Олександр Незнал, Голова Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації:

"Дуже приємно, що відтепер наш район матиме такі прикраси, як цей фонтан та нова зона відпочинку."

Юджин Уолш, генеральний директор "Імперіал Тобакко" в Україні:

"Допомога місцевій громаді – важлива складова нашої соціальної відповідальності. Ми щасливі тим, що завдяки цьогорічній співпраці з Голосіївською районною державною адміністрацією ми змогли долучитися до благоустрою нашого району."

Олександр Максимчук, президент ВБО "Асоціація благодійників України":

«Асоціація благодійників дуже рада долучитися до цієї акції, важливої і корисної не тільки для тих, хто живе у Голосіївському районі, а й для всіх жителів і гостей столиці. Переконаний, вона подасть чудовий приклад іншим компаніям і стане для них поштовхом зробити щось корисне для громади, в якій вони працюють.»