Imperial Tobacco вітає пропозицію Кабміну скасувати мінімальні роздрібні ціни на сигарети

16.02.2016

Imperial Tobacco в Україні, один з найбільших виробників сигарет, вважає, що намір уряду скасувати введені Верховною Радою в грудні 2015 року мінімальні роздрібні ціни на сигарети проєвропейським рішенням. 

"Сподіваємося, парламентарії внесуть відповідні зміни в Податковий кодекс України найближчим часом, а практика прийняття антиєвропейських рішень на тютюновому ринку залишиться в минулому", - йдеться в офіційній позиції компанії.

За словами директора з корпоративних та правових питань Imperial Tobacco в Україні, Молдові та країнах Кавказу Олега Стрекаля, крім виконання європейських норм, рішення Кабміну має позитивний економічний ефект. Збільшення адвалорного податку на 3 п. п. вже в цьому році дозволить забезпечити додатково 600 млн. грн. бюджетних надходжень.

Як повідомлялося, 11 лютого 2016 року на засіданні уряду було прийнято рішення про перегляд акцизів на тютюнові вироби (збільшення адвалорного компонента з 12% до 15%). Кабмін також рекомендував скасувати норму про мінімальні роздрібні ціни на сигарети, прийняту в порушення законодавства Верховною Радою в грудні минулого року.