Imperial Tobacco запросила журналістів на День відкритих дверей

20.05.2011
Imperial Tobacco запросила журналістів на День відкритих дверей

З нагоди 150-річчя київської тютюнової фабрики Imperial Tobacco в Україні організувала для журналістів День відкритих дверей. Понад 40 провідних національних та регіональних видань та інформаційних агенцій 19 травня відвідали офіс і фабрику компанії в Києві, щоб краще познайомитися з діяльністю Imperial Tobacco в Україні.

Під час одноденної програми журналісти взяли участь в екскурсії по фабриці, відвідавши тютюновий та сигаретний цехи, фізичну та хімічну лабораторії. Знайомство з тютюновою справою учасники прес-туру продовжили на майстер-класі, який провели фахівці компанії з розвитку тютюнових продуктів, питань якості і ринкових досліджень.

Центральною подією заходу стала прес-конференція за участю перших осіб Imperial Tobacco в Україні: генерального директора Юджина Уолша, керуючого фабрикою Ніколая Пеннера, директора з маркетингу Саші Бергера та керуючого з корпоративних питань Юрія Кишка. Головними питаннями обговорення стали результати роботи компанії в Україні, досягнення та плани розвитку фабрики, а також тенденції та перспективи розвитку тютюнової галузі в Україні.

Пропонуємо вашій увазі прес-реліз з події про стратегію розвитку фабрики.
(Прикріплений файл «Press-release_Factory Anniversary")