"Імперіал Тобакко" представила перші в Україні сигарети з ментоловою капсулою в середньому ціновому сегменті

04.06.2013
У червні 2013 року тютюнова компанія "Імперіал Тобакко Юкрейн" представила на ринку перші сигарети з ментоловою капсулою "Прима Люкс Duo" в середньому ціновому сегменті.

 "Прима Люкс Duo" є першим продуктом з ментоловим капсулою в середньому ціновому сегменті, адже існуючі пропозиції на ринку представлені лише в лінійках преміальних марок. Нова пропозиція компанії «Імперіал Тобакко» представлене в форматі "кінг сайз" і має вміст смол і нікотину 6/0,5 мг. Максимальна роздрібна ціна пачки сигарет "Прима Люкс Duo" складає 10 гривень.

Головна особливість нового продукту – капсула  з ментолом, яка знаходиться всередині фільтра. Завдяки цьому курці можуть самі регулювати смак сигарети під час паління, вибираючи класичний тютюновий або ментоловий смак.   

Експерти компанії відзначають високий потенціал сегмента «duo»: вперше з'явившись на ринку в серпні 2010 року, на сьогоднішній день він представлений трьома брендами Kent Iswitch KS (0,3%), Marlboro Blue Ice KS (0,06%), Winston Cool Xspression QS (0,05%). Взагалі сегмент сигарет з ментоловими капсулами займає 0,41% ринку і продовжує демонструвати тенденцію зростання.

Тетяна Панасенко, бренд-менеджер сигарет "Прима":

"Цього року сім'я сигарет "Прима Люкс" відзначає 15-річний ювілей. Бренд не зупиняється у розвитку і продовжує впроваджувати інновації. "Прима Люкс Duo" - це продовження стратегії і перша пропозиція з ментоловою капсулою за доступною ціною на українському ринку."