Керівництво Київської міської адміністрації відвідало «Імперіал Тобакко»

30.11.2012

29 листопада 2012 відбувся робочий візит керівників Київської міської державної адміністрації на фабрику “Імперіал Тобакко” у Києві. У зустрічі взяли участь Заступник Голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко, керівник Головного управління промислової політики, науково-технічної та інноваційної політики Людмила Денисюк, Голова Голосіївського району Олександр Незнал та інші представники київської та районної влади.

У рамках програми робочого візиту гості відвідали тютюновий та сигаретні цехи, лабораторію з контролю якості. Керуючий фабрикою Ніколай Пеннер ознайомив з багаторічної історією фабрики, основними виробничими процесами, системою контролю якості продукції та розповів про новий масштабний проект – будівництво сучасного висотного складу готової продукції.

Після цього генеральний директор „Імперіал Тобако Юкрейн” Юджин Уолш зробив презентацію, у рамках якої розповів про тютюновий ринок України, його тенденції та прогнози розвитку, особливості його регулювання та акцизну політику. Особлива увага під час переговорів була приділена проблемі нелегальної торгівлі, яка широко поширена і на теренах Києва. Сторони домовились про спільні заходи з посилення контролю та запобігання нелегальної торгівлі тютюновими виробами у столиці.

Юджин Уолш:
„ Наша компанія є одним з найбільших платників податків, промислових підприємств та роботодавців у Києві. Це місто, у якому ми виготовляємо та реалізуємо нашу продукцію. Саме тому нам важливо будувати партнерські та довготривалі відносини з київської владою та її представниками. Ми вважаємо, що такі візити допоможуть краще зрозуміти особливості нашого бізнесу.”