Олівер Кутц призначений генеральним директором «Імперіал Тобако Юкрейн»

01.04.2013
Компанія Imperial Tobacco оголосила про призначення Олівера Кутца на посаду генерального директора «Імперіал Тобако Юкрейн».

Олівер Кутц замінить на цій позиції свого попередника Юджина Уолша, який виконував обов'язки генерального директора «Імперіал Тобако Юкрейн» з травня 2010 року. У березні 2013 року пан Уолш був призначений на посаду генерального директора Imperial Tobacco у Великобританії.

Олівер Кутц почав свою роботу в Групі Imperial Tobacco в липні 2000 року, з тих пір займав ряд керівних посад в компанії, в тому числі був Директором з продажів і маркетингу регіону «Східна Європа», а також генеральним директором Imperial Tobacco в країнах Кавказу (Грузія , Вірменія та Азербайджан). У регіоні «Східна Європа» пан Кутц почав роботу у вересні 2009 року. До цього часу він вже займав кілька керуючих позицій в штаб-квартирі Imperial Tobacco в Великобританії, а також на ринках Німеччини та Тайваню.

Олівер Кутц має докторський ступінь Гамбурзького університету (Німеччина) у сфері менеджменту, читав лекції і є автором низки наукових статей з управління та маркетингу.

Коментуючи своє призначення, Олівер Кутц зазначив:

«Я радий моєму переїзду в Україну, це один з найбільших ринків Imperial Tobacco в регіоні «Східна Європа». Imperial Tobacco має сильні позиції в Україні - частка компанії складає більше 20% ринку, в її активі успішні бренди - локальний «Прима» та міжнародні «Davidoff», «West» і «Style». Моїми пріоритетами на новій посаді стануть адаптація бізнесу до змін навколишнього середовища, посилення продуктового портфеля і зміцнення відносин з партнерами»