Державної фіскальна служба подякувала Imperial Tobacco за наповнення бюджету

24.09.2014
Компанія Imperial Tobacco Україні отримала офіційний лист Державної фіскальної служби України (ДФС України) зі словами вдячності за вагомий внесок у забезпечення наповнення Державного бюджету України.
 
Як зазначено у зверненні Голови  ДФС України, у цей складний для держави час наша компанія завдяки вдалому менеджменту спромоглася зберегти стабільність виробництва,  реалізації  тютюнових виробів та забезпечити надходження до державного бюджету у серпні цього року у сумі 210,7 млн. гривен.
 
Олег Стрекаль, директор з корпоративних питань Imperial Tobacco в Україні, Молдові та країнах Кавказу (Азербайджан, Грузія, Вірменія):
 
"За вісім місяців поточного року наша компанія перерахувала до Державного бюджету України вже 2,26 млрд. грн.  Наш внесок має велике значення для України, особливо у часи кризи та катастрофічного дефіциту бюджету. Тютюнова галузь забезпечує майже десяту частину надходжень державної скарбниці України. Це дозволяє нам будувати партнерські відносини з представниками органів влади, і вести відкритий діалог у пошуку збалансованої системи акцизного оподаткування сигарет на 2015 рік" .