Наш підхід

Ми ведемо наш бізнес, керуючись високими стандартами соціальної відповідальності та відповідальним ставленням до навколишнього середовища.

Як глобальна компанія ми визнаємо важливість виробництва, просування та продажу нашої продукції з урахуванням принципів соціальної відповідальності та відповідального ставлення до навколишнього середовища. Це є основою нашої стратегії зростання і ведення бізнесу Imperial Tobacco. Ми вважаємо, що такий підхід до наших зобов'язань не лише допомагає побудувати довіру і захистити бізнес, але і є основою для довготривалого стабільного зростання.

Як компанія ми цілком і повністю дотримується законодавчих норм, а також стандартів бізнесу. Все, що ми робимо, відповідає принципам корпоративної соціальної відповідальності та ділової етики. 

Ми визнаємо суперечливу природу нашого продукту і вважаємо, що саме через це наш бізнес, перш за все, має здійснюватись відповідально. Ми дотримуємось всіх регулятивних норм і встановлюємо власні корпоративні стандарти ведення відповідального бізнесу.

Ми виробляємо і продаємо широкий асортимент високоякісних сигарет і іншої тютюнової продукції, що відповідає попиту мільйонів дорослих курців у всьому світі. Ми вважаємо, що дорослі споживачі повинні мати свободу споживати і насолоджуватися нашою продукцією, але в той же час бути обізнаним про ризики, пов’язані з курінням.

Ми визнаємо, що роль органів регулювання - надавати населенню обґрунтовані повідомлення про ризики, пов’язані з курінням.

Громада і суспільство

Будь-який бізнес об’єднує людей. Саме тому, надзвичайно важливим є те, як вони взаємодіють один з одним, з Компанією, і взагалі з суспільством. Відповідальний бізнес - це відповідність інтересам всіх зацікавлених сторін і ставлення до всіх людей з повагою. Такий підхід гарантує баланс інтересів всіх сторін і захист ділової репутації.

Уряди, інвестори, працівники та широке коле інших зацікавлених сторін отримують економічну користь від роботи нашої компанії.  Наш бізнес передбачає придбання тютюну та тютюнового паперу, виробництво продукту, просування, відповідальний маркетинг і продажі. Наш ланцюг постачання включає десятки тисяч людей - від фермерів до індивідуальних роздрібних продавців тютюнових виробів.

Як великий міжнародний бізнес ми граємо провідну роль у суспільстві. Ми сприяємо розвитку громади, працюємо з органами влади у боротьбі з незаконною торгівлею, ми постійно надаємо інформацію стосовно різних регуляторних питаннь. Ми завжди відстоюємо права людини і підтримуємо відповідальну ділову репутацію тютюнового бізнесу у всіх наших діях.

Охорона навколишнього середовища

Ефективна система управління в галузі захисту навколишнього середовища є складовою нашої корпоративної соціальної відповідальності. Ми намагаємось мінімізувати вплив нашого бізнесу на довкілля. Політика компанії у сфері захисту навколишнього середовища базується на різноманітних стандартах та вимогах до охорони навколишнього середовища на місцевих ринках. Високі стандарти захисту навколишнього середовища на виробництві застосовуються на кожному етапі. У своїй роботі ми запровадили вимоги міжнародного стандарту ISO 14001. Це допомагає нам поширювати та запроваджувати в життя стандарти компанії на всіх підприємствах по всьому світу. 

Енергозбереження, мінімізація витрат води та контроль стоків, мінімізація викидів в атмосферне повітря – ключові елементи нашої програми захисту навколишнього середовища і основа для оптимізації наших витрат.

Контроль викидів у воду і контроль інших забруднень здійснюється з метою дотримання гранично дозволених норм на всіх локальних ринках. Ми також застосовуємо високі стандарти компанії у сфері попередження аварій і катастроф.

Актуально