Розробка тютюнових продуктів

Все про тютюн

Дим, смоли, нікотин та окис вуглецю

У багатьох країнах світу показники вмісту смол (дьоготь, смола, конденсат та інші) і нікотину друкуються на упаковці сигарет в міліграмах (мг) в одній сигареті. У деяких країнах також друкуються показники окису вуглецю (CO). Такі показники змінюються в залежності від сорту тютюну і структури сигарети. Часто кількість вироблюваних смол, нікотину та окису вуглецю підлягає декларуванню та / або регуляторним обмеженням.

Що являє собою тютюновий дим?

Тютюновий дим - це надзвичайно складна суміш, яка містить мінімум 4 000 відомих складових, які містяться в тютюні або утворюються при спалюванні тютюнового продукту.

Що являють собою смоли?

Смоли не присутні в тютюні, а утворюються при спалюванні тютюну. Їх зміст визначається в частині диму, зібраної на фільтруючу прокладку в лабораторії при певних умовах.

Що являє собою нікотин?

Нікотин - це субстанція, що міститься в тютюнових рослинах в природі і переходить у тютюновий дим. Його можна знайти і в інших рослинах, хоча й у значно менших кількостях, ніж в тютюні.

Що являє собою окис вуглецю?

Окис вуглецю - це газ, що утворюється при неповному згорянні органічних матеріалів.

Як вимірюється вміст смол, нікотину та окису вуглецю?

Лабораторна курильна установка використовується для «викурювання» кількох сигарет відповідно до міжнародного стандартного методу. Сигаретний дим містить безліч дрібних частинок, які збираються на спеціальну фільтруючу прокладку під час проходження газу через фільтр, що дозволяє виміряти вміст окису вуглецю окремо. Потім вимірюється кількість частинок, що залишилися на фільтрі, включаючи нікотин і воду. Після цього нікотин і вода беруться і також вимірюються. Кількість вироблюваних смол для публікації розраховується шляхом віднімання кількості нікотину і води від первинної цифри, отриманої за результатами вимірювань залишків на фільтруючій прокладці.

Інгредієнти

Деякі інгредієнти можуть додаватися до тютюнової продукції в процесі виробництва з різних причин. У деяких брендах використовуються ароматизуючі та інші речовини, які зазвичай застосовуються в харчовій промисловості, для створення їх власного смаку або запаху. Ми не додаємо в свою продукцію нічого, що ускладнює процес відмови від куріння або робить сигарети привабливими для дітей. 

Термін «інгредієнти» також застосовується по відношенню до речовин, що містяться в матеріалах, що не відносяться до тютюну, але використовуються для виробництва сигарет. До них відносяться сигаретний папір, клей для скріплення паперу і фарба для окантовки. 

Наша політика полягає в оцінці відповідності та прийнятності всіх інгредієнтів перед початком їх використання. Ми впровадили процедури, завдяки яким тільки інгредієнти, які пройшли внутрішню оцінку, можуть використовуватися при виробництві продукції компанії. 

Уряди деяких країн регламентують використання інгредієнтів, які можуть додаватися до тютюнової продукції, і ми повністю виконуємо усі їхні вимоги. Навіть у тих країнах, де таке регулювання відсутнє, ми забезпечуємо відповідність аналогічним стандартам.

Дослідження

Наші поточні дослідницькі програми спрямовані на підвищення рівня знань про тютюн і куріння, на підставі яких ми можемо розвивати продукцію, що відповідає майбутнім вимогам та очікуванням споживачів та регуляторних органів. Ці програми дозволяють нам оцінювати складові тютюнового диму і його біологічну активність.

Деякі з наших основних напрямів роботи:

  • тютюнові інгредієнти: надання інформації
  • аналіз тютюну
  • аналіз диму

Ми обговорюємо результати лабораторних досліджень з державними органами охорони здоров'я, регуляторними органами та з іншими вченими. Ми також відслідковуємо і оцінюємо наукові розробки і розглядаємо можливості для використання інновацій у нашій продукції.