Постачання та дистрибуція /
Незаконна торгівля тютюновими виробами

Ми виступаємо категорично проти незаконних продажів і докладаємо всіх зусиль для роботи з урядами, акцизними та митними органами в усьому світі по боротьбі з контрабандою та підробками тютюнової продукції.

Наш досвід міжнародної роботи посилює наше занепокоєння про те, що підвищення податків з боку уряду призведе до зростання незаконної торгівлі.

Контрабанда та підроблення товарів не приносить прибутку нікому, крім злочинців, створюючи неконтрольований і непідзвітний ринок. В результаті дітям легше купити тютюнові вироби, уряди недоотримують податки, а прибутки незалежних роздрібних продавців тютюну ставляться під загрозу.

Ми суворо контролюємо роботу нашої глобальної мережі дистриб'юторів і маємо окрему команду фахівців, що працюють на міжнародному рівні разом з урядами, митними та акцизними органами для знищення поставок і продажів незаконної продукції.
Успіх нашої діяльності в цій сфері допоміг нам істотно знизити обсяги контрабанди продукції Imperial Tobacco.

Наша діяльність у напрямку боротьби з незаконною торгівлею все частіше спрямована проти підробок, які представляють зростаючу проблему для багатьох виробників споживчих товарів.

Продукція наших брендів виробляється за найвищим стандартами і відповідає всім нормативно-правовим вимогам. Підроблена продукція не відповідає цим вимогам і, таким чином, курці не отримують якості та смаку, з якими вони асоціюють свої улюблені бренди.

Роздрібні продавці і споживачі повинні купувати тільки тютюнові вироби із законних джерел.