Тютюн та здоров’я /
Cнус

Снус

Снус є одним з видів жувального тютюну. Ми визнаємо результати досліджень, які свідчать про зв'язок між жувальним тютюном і деякими захворюваннями , в тому числі деякими видами раку. Так само, як ми не вважаємо, що будь-яка сигарета є безпечною, мі переконані, що жувальний тютюн не слід розглядати як безпечний або більш безпечний у порівнянні з іншими тютюновими виробами.

Снус  - це тютюновий продукт. Таким чином, він може викликати звикання, але це зовсім  не означає, що люди не в змозі відмовитися від вживання снусу, якщо вони захочуть це зробити.

Ми визнаємо, що роль уряду полягає в тому аби забезпечити широку громадськість інформацією про ризики для здоров'я, пов'язані з вживанням тютюнових виробів. Ми не оскаржуємо ці повідомлення. Наша позиція полягає у повідомленні споживачам про шкоду куріння на пачках всіх тютюнових виробів, що виробляються та/або реалізуються Групою Imperial Tobacco.

Снус продається в ряді країн, і ми вважаємо, що немає ніяких підстав для заборони снусу в країнах Європейського Союзу.

Європейський Союз (ЄС) ввів повну заборону на снус в 1992 році. У 1995 році після приєднання до ЄС Швеція спромогла зняти цю заборону. За межами ЄС  жувальний тютюн  вільно продається в Норвегії, США, Канаді та Південній Африці.