Тютюнові вироби /
Наші підходи до досліджень та їх результатів

Наші науково-дослідні програми спрямовані на підвищення рівня знань про тютюн, нашої продукції, куріння та використання тютюну, а також про хвороби, що викликаються курінням.

Ми також відслідковуємо дослідження в усіх сферах, що відносяться до роботи тютюнової компанії, включаючи механізми виникнення захворювань, спричинених курінням. Ми розглядаємо запити на фінансування та забезпечуємо обмежену фінансову підтримку в цій сфері. Ми не робимо спроб вплинути на результати або публікації результатів таких досліджень.

Одним з напрямків використання таких знань є розробка продуктів потенційно зниженого ризику для здоров'я, які урядові органи можуть вважати потенційно більш безпечними продуктами. Ми хочемо бути активним і ефективним учасником розробок у цій галузі. Ми продовжуємо прагнути до підтримання діалогу з урядами та іншими відповідними органами, а також промисловими експертами для визначення об'єктивних критеріїв і прогностичних тестів, за допомогою яких можна буде оцінювати такі продукти.

Деякі дослідники відмовляються приймати фінансування від тютюнових компаній. Ми дуже шкодуємо, оскільки вважаємо, що ця сфера продовжує вимагати уваги з боку незалежної академічної науки.