Тютюнові вироби /
Інгредієнти

Ми не додаємо до своєї продукції нічого такого, що ускладнює процес відмови від куріння, робить сигарети привабливими для дітей, підсилює або змінює хімічну форму нікотину в тютюновому димі.

Деякі інгредієнти можуть додаватися до тютюнової продукції в процесі виробництва. У деяких брендах використовуються інгредієнти (наприклад, ароматизатори, які звичайно застосовуються в харчовій промисловості) в дуже малих кількостях для посилення загальних смакових та ароматичних характеристик, що надає кожному бренду Imperial Tobacco власний відмітний стиль, відповідний перевагам споживача.

Термін «інгредієнти» також застосовується по відношенню до речовин, що містяться в матеріалах, які не відносяться до тютюну, але використовуються для виробництва сигарет. До них належать цигарковий папір, клей для скріплення паперу і фарба для окантовки.

Уряди низки країн регламентують використання інгредієнтів, які можуть додаватися до тютюнової продукції, і ми повністю виконуємо усі їхні вимоги. Навіть у тих країнах, де таке регулювання відсутнє, ми забезпечуємо відповідність аналогічним стандартам.
Ми оцінюємо відповідність та прийнятність всіх інгредієнтів, які ми використовуємо.
У нас працює група досвідчених токсикологів, які проводять оцінку ризиків для інгредієнтів і виносять рішення щодо прийнятності таких інгредієнтів для використання в нашій продукції.

Ми регулярно подаємо інформацію компетентним органам влади про інгредієнти, що використовуються в нашій тютюнової продукції, яка продається у відповідних юрисдикціях.