Тютюнові вироби /
Сміття

Всі споживачі несуть відповідальність за правильну утилізацію сміття, незалежно від того, чи йдеться про недопалки або упаковку продуктів, жувальну гумку, банки від напоїв, контейнери з фаст-фуду або інші відходи.

Ми підтримуємо місцеві ініціативи, спрямовані на навчання споживачів і зміну їх поведінки та ставлення до викидання сміття, наприклад:

У Великобританії ми друкуємо впізнаваний символ «Акуратна людина» на упаковці всіх тютюнових виробів нашої компанії, який нагадує курцям про те, що треба правильно викидати недопалки та пачки від сигарет. За участі Асоціації виробників тютюну Великобританії ми також підтримуємо діалог з екологічним благодійним фондом ENCAMS (екологічні кампанії) з метою заохочення відповідального ставлення до викидання сміття, пов'язаного з курінням.

В Австралії ми забезпечуємо фінансуванням KESAB (Keep South Australia Beautiful - «Збережемо Південну Австралію прекрасною») - організацію, яка реалізує ряд програм, спрямованих на поліпшення екології Австралії. Кампанія KESAB «Будь ласка, гасіть, потім викидайте» залучає органи місцевого управління, бізнес і місцеві громади до розробки єдиного підходу до зменшення кількості недопалків, що викидаються, шляхом заохочення змін у поведінці та надання табличок і сміттєвих баків для недопалків.