Тютюнові вироби /
Продукти з більш низькою займистістю

Не існує такого поняття як «пожежобезпечна» сигарета. Сигарети створюються для того, щоб горіти, і, як будь-який предмет, що горить, можуть бути потенційним джерелом виникнення пожежі.

Курці повинні покладатися на здоровий глузд при використанні або викиданні сигарет та інших курильних матеріалів. Недбале використання і викидання будь-якого палаючого предмета може викликати пожежу.

Ми вважаємо, що стандартні тести, що використовуються для оцінки потенціалу загоряння сигарет, є небездоганні.

Шляхом зміни конструкції та складу сигарети можна отримати продукти, які продемонструють найкращі результати при проведенні таких недосконалих тестів.

Деякі органи прийняли нормативно-правові акти, що вимагають виробництва продуктів з більш низькою займистістю, але при цьому залишається нез'ясованим, знизить це ризик виникнення пожеж в реальних ситуаціях чи ні. Таким чином, ми вважаємо, що термін «пожежобезпечний» вводить в оману.

Ми переконані, що найбільш ефективним методом зниження кількості пожеж та рівня смертності від них є широкий спектр дій, включаючи навчання громадян, програми з пожежної безпеки та запобігання пожежам, більш широке використання датчиків диму в будинках, а також прийняття законів про використання вогнестійких тканин, меблів і будівельних матеріалів.