Тютюнові вироби /
Чому люди курять?

Ми пишаємося тим, що виробляємо і продаємо великий перелік найменувань високоякісних сигарет та інших тютюнових виробів для задоволення мільйонів дорослих людей в усьому світі.

Курцям подобається куріння з багатьох різних причин. Задоволення від куріння пов'язане з характерним смаком і запахом диму. Куріння також допомагає їм розслабитися і сконцентруватися.

Ми вважаємо, що дорослі люди повинні мати право вибору, щоб насолодитися курінням, при цьому усвідомлюючи ризики для свого здоров'я.
Обов'язок надавати громадськості чітку і послідовну інформацію про ці ризики покладається на уряди. Ми не ставимо під сумнів цю інформацію і виступаємо за розумне регулювання ринку тютюнової продукції.

Проте ми будемо продовжувати оскаржувати невідповідне і надмірне регулювання, що підриває принципи вільного вибору для дорослих людей і здорової конкуренції. Ми вважаємо, що таке регулювання спрямоване на те, щоб затаврувати курців і визнати ненормальність куріння. Ми переконані, що дорослі курці і куріння не повинні піддаватися такому ставленню.