Тютюнові вироби /
Зниження обсягу вироблюваних смол

Починаючи з 1970-х рр. ряд урядів і державних органів охорони здоров'я в усьому світі виступили з рекомендаціями про те, що зниження вмісту смол в сигаретах може потенційно знизити ризики для здоров'я курців, викликані курінням. В результаті Imperial Tobacco і інші виробники тютюнової продукції отримали стимули чи були зобов'язані на законодавчому рівні поступово знижувати рівень вмісту смол в сигаретах відповідно до цих рекомендацій.

Багато урядів не підтримують рекомендації курцям переходити на сигарети з нижчим вмістом смол. У той же час, нормативно-правові акти у багатьох країнах продовжують вимагати подальшого зниження обсягів вироблюваних смол і встановлюють граничні значення для таких обсягів.

Imperial Tobacco пропонує курцям сигарети з різним вмістом смол. Ми завжди вели бізнес відповідально, виконуючи всі урядові вимоги, стандарти та інструкції.
Ми вважаємо, що встановлення подальших граничних значень для обсягів вироблюваних смол не є доцільним, оскільки багато урядів припинили підтримувати рекомендації для курців переходити на сигарети з нижчим вмістом смол. У країнах, де пропонується вводити подальші обмеження кількості вироблюваних смол, ми прагнемо вести діалог з відповідними органами влади, щоб зрозуміти причини таких пропозицій.